Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

На Київщині пройшли протиаварійні тренування

18 травня 2017 року, м. Київ – Учора оператор національної газотранспортної системи провів протиаварійні тренування з відпрацювання дій персоналу на випадок вибуху газоперекачувального агрегату, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Навчання проходила на компресорній станції Ставищенська, яка задіяна у транспортуванні блакитного палива через газопроводи «Уренгой-Помари-Ужгород» та «Прогрес».

«Наші співробітники тренуються щоденно. Сьогоднішні навчання показові, мета яких - обмінятись досвідом, провести аналіз над можливими помилками. Таку практику показових тренувань ми проводимо десятий рік поспіль. Це потрібна традиція, яка буде продовжуватись», - прокоментував подію Т.в.о. президента ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Мирослав Химко, який особисто був присутній на тренуваннях.

 

 

Для проведення тренувань було задіяно 7 одиниць спеціальної техніки та понад 40 чоловік з особового складу Золотоніського ЛВУМГ філії УМГ«ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ».

В ході навчань також було ліквідовано умовну пожежу на магістральному газопроводі та інших виробничих об’єктах, відпрацьовано дії оперативного персоналу газотранспортного підрозділу по аварійній зупинці компресорної станції.

«Навчання пройшли успішно, наші співробітники компресорної станції оперативно та своєчасно виконали діючий на підприємстві план ліквідації аварійних ситуацій», - поділився своїми враженнями Віце-президент-головний інженер ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Ігор Бурак.

За ходом навчань слідкували майже 40 спостерігачів – представники інших структурних підрозділів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», а також провідні спеціалісти ДСНС.

Нагадаємо, що ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» щорічно згідно вимог правил безпечної експлуатації магістральних газопроводів, на виробничих об`єктах ГТС проходять протиаварійні тренування.


Поділитися