Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Філії Укртрансгазу розпочали підготовку до корпоративної спартакіади

05 травня 2017 року, м. Київ – Виробничі філії ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» розпочали підготовку до цьогорічної корпоративної спартакіади, на минулому тижні спортивний актив УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» провів спартакіаду серед структурних підрозділів філії, де було визначено найкращих.

Змагання проводились з легкої атлетики (біг на 100 метрів, естафета, стрибки в довжину), з армрестлінгу, з гирьового спорту, з настільного тенісу , з шашок та шахів, з міні-футболу та волейболу.

У спартакіаді приймали участь 100 учасників з шістьох команд – представників структурних підрозділів та апарату управління філії УМГ«ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ».

Прекрасна сонячна квітнева погода сприяла успішному проведенню змагань з легкої атлетики на відкритому стадіоні. Переможцем змагань з легкої атлетики стала команда Барського ЛВУМГ , друге місце виборола команда апарату управління , третє-Кременчуцького ЛВУМГ.

Справжній шквал емоцій вирував на змаганнях з армрестлінгу. Серед справжніх чоловіків у вагових категоріях до 70 кг , до 90 кг та понад 90 кг  обирали найсильнішого. Перемогла команда Гайсинського ЛВУМГ  на чолі з  досвідченим та непереможним Олегом Ковалем.

Найзапеклішими були змагання з командних видів спорту – волейболу та мініфутболу. Гра за перше місце по мініфутболу між командами Кременчуцького ЛВУМГ та апарату управління  була справжньою драматичною баталією. Переможцем стала команда Кременчуцького ЛВУМГ. Друге місце посіла команда апарату управління, третє- Гайсинського ЛВУМГ.

У змаганнях з волейболу  переможцем стала команда Олександрівського ЛВУМГ , друге місце виборола команда Золотоніського ЛВУМГ , третє- апарату управління.

За підсумками переможцем  стала команда господарів турніру- Кременчуцького ЛВУМГ, друге місце у команди Олександрівського ЛВУМГ і третє – у команди апарату управління.

Захід проходив на базі стадіону Кременчуцького національного університету, організацію заходу вміло забезпечив начальник Кременчуцького лінійного управління магістральних газопроводів Володимир Кучерук.

Спортивний рух філії УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» має цікаву історію та традиції, фундаторами традиції проведення спортивних змагань у філії були Михайло Кучерук, Володимир Білорус. Валерій Тартаковський.

Швидко пролетіли два напружених дні спортивних змагань, команди роз’їхались по домівках в очікуванні корпоративної спартакіади ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».