Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Зі світлим святом Великодня!

Шановні колеги!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди

найурочистішого християнського свята –

Світлого Христового Воскресіння!

 

Сьогодні ми вітаємо один одного радісними словами: «Христос воскрес!» і чуємо у відповідь: «Во істину воскрес!». Цим привітом кожен з нас несе світлу і щасливу звістку про Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.

 

Це величне християнське свято об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. У цей день ми відкриваємо Богові свої душі, просимо збагатити їх духовною силою і надією.

 

Великдень приходить до нас, аби поєднати людей, наповнити їхні серця милосердям, добром й радістю. Воскресіння Христове нагадує нам про духовне відродження, яке так потрібне всій українській нації. Це свято спонукає кожного, хто вірує, по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще ‒ бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

 

Тому у цей світлий час Христової слави від усього серця щиро бажаємо вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою. Нехай Воскресіння Христове надихає нас усіх на праведні справи і стане для кожного початком нового світлого життя.

Миру вашим оселям, здоров’я вам і вашим рідним, Божого благословення у всіх ваших справах і помислах!

 

Христос Воскрес!

Во істину Воскрес!

 

 

Адміністрація та профспілковий комітет

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

 


Поділитися