Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Топ-менеджери Укртрансгазу разом з підшефними дитячими командами стали призерами столичних змаганнь з міні-футболу

10 квітня 2017 року, м.Київ — В минулу суботу на стадіоні  столичної гімназії «Київська Русь» пройшов турнір з міні-футболу, присвячений Всесвітньому ДНЮ ЗДОРОВ'Я - «КУБОК ЗДОРОВ'Я 2017», в якому уже традиційно взяла участь команда керівників Укртрансгазу, а також дві дитячі команди, якими опікується профспілка компанії — ДЮСШ «БОЯРКА» та ДЮФК «АРСЕНАЛ».

Дуже символічно, що розіграш «Кубку здоров’я 2017» проходив під шалену зливу і холодний вітер, але ні топ-менеджерів, ні юних футболістів це не злякало і  не стало на заваді свята спорту.

Головними на цьому святі були спортсмени, які брали участь у Чемпіонаті міста Києва з міні-футболу серед керівного складу підприємств, але вишенькою на цьому торті спортивного свята були юні футболісти з підшефних дитячо-юнацьких команд 2008 р.н., саме вони «зробили свято» всім, хто завітав на ці змагання.

«Ми підтримували і надалі будемо допомагати дитячим футбольним командам, до складу яких входять і діти наших співробітників. На цьогорічний турнір ми заявили аж дві наші дитячі команди  — хлопчиків 2008 і 2010-12 р.н.» — прокоментував керівник профспілки працівників апарату управління ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Віктор Гончаров.

За результатами Чемпіонату серед юнаків першість виборола підшефна команда «Епіцентр К3» ДЮСШ «ПЕРЕМОЖЕЦЬ», другими стали ДЮСШ «ПОДІЛ», яких підтримує «ФАРМАК», бронзові медалі здобули хлопчики ДЮСШ «Боярка» і четверте почесне місце посіли юні зірочки футболу ДЮФК «Арсенал». До речі, УКРТРАНСГАЗ — єдина компанія, яка представляла дві дитячі команди ДЮСШ «БОЯРКА» та ДЮФК «АРСЕНАЛ», це дуже почесна і відповідальна місія.

Турнірна таблиця (дитячі команди)

У найяскравішому матчі турніру між топ-менеджерами Епіцентру та Укртрансгазу за 5 хвилин до фінального свистка  газовики вигравали з рахунком 4:2, це давало їм надію на чемпіонство, але за лічені секунди досвідчені майстри шкіряного м’яча з «Епіцентру» змогли зрівняти рахунок і вибороти першість чемпіонату. Отже, призові місця в турнірній таблиці розподілилися таким чином:

1 місце — Епіцентр

2 місце — Укртрансгаз

3 місце — Фармак

Четверте місце зайняла команда керівників «КИЇВЕНЕРГО» і п’яте почесне місце зайняли авіабудівники ДП «АНТОНОВ».

Турнірна таблиця (команди топ-менеджерів).

На цьогорічному турнірі ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» представляли:  Олексій ШушураІгор КравчишинАндрій Веред (апарат управління ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»), Володимир Рудко,  Євгеній СорокаПавло Сьома Максим ТодоровРоман МазуркевичВіктор СорокаВасиль Гук, Сергій Дорошенко (філія УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ») та Валентин Ткаченко (філія НВЦ «Техдіагаз»).

Нагадаємо, що на минулорічному турнірі дитяча «укртрансгазівська» команда виборола срібні медалі і лише один влучний удар в серіїї післяматчевих пенальті відібрав бронзу в збірної топ-менеджерів компанії.