Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз продовжує вдосконалювати навички диспетчерів ГТС

13 квітня 2017 року, м Київ — На початку квітня у Науково-дослідному інституті транспорту газу (м. Харків) диспетчери УМГ «ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ» пройшли навчання за спеціальним курсом «Використання програмних комплексів автоматизованої системи оперативно-диспетчерського керування в роботі диспетчерських служб».

 

Курси підготували і провели фахівці Інституту транспорту газу за завданням Центрального диспетчерського департаменту ПАТ «УКРТРАНСГАЗ». Усього за рік підвищили кваліфікацію з отриманням свідоцтва 102 диспетчери з усіх управлінь магістральних газопроводів Товариства. Окремо фахівці інституту провели адаптовані експрес-курси в центральній диспетчерській апарату ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (м. Київ).

 

«Курси з підвищення кваліфікації для фахівців найвідповідальнішого підрозділу Укртрансгазу було започатковано у травні 2016 року. Диспетчери УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» 24 квітня 2017 року прибудуть до Харкова, аби дати старт другому колу курсів з автоматизованого керування роботою диспетчерських служб» ‒ повідомив відділу зв’язків з громадськістю та пресою директор Інституту транспорту газу Вячеслав Єрошин.

 

 


Поділитися