Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Газовики впорядкували територію Національного музею народної архітектури та побуту в Пирогово

12 квітня 2017 року, м. Київ — У рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» працівники ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» активно долучилися до проведення  Дня благоустрою. Як і минулого року, укртрансгазівці прибирали та впорядковували територію Національного музею народної архітектури та побуту в Пирогово.

 

У толоці взяло участь більше 60 співробітників від апарату ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», Боярського ЛВУМГ філії УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ», філії ВРТП «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРСІВ», філії «Управління «УКРГАЗТЕХЗВ’ЯЗОК», які з необхідними інструментами та власним вантажним автотранспортом з самого ранку прибули в музей. Було прибрано та впорядковано значну частину території музею, а саме експозицію «Карпати». Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі газовиків було зібрано та вивезено 10 КРАЗів зрізаних гілок, галузок, трухляків, старих колод, сміття тощо.

 

Керівництво Національного музею народної архітектури та побуту в Пирогово висловило щиру подяку адміністрації та профспілковому комітету Укртрансгазу за надану допомогу. 

 

«Задля збереження нашої історичної спадщини, яка втілена у кращих зразках музею в Пирогово, ми готові щорічно спільною працею і з великим завзяттям саме так проводити День благоустрою. Нехай чисто прибрана територія експозиції «Карпати» тішить око відвідувачів музею, а нам приносить задоволення від зробленого» ‒ прокоментував учасник акції і директор департаменту підземного зберігання газу Роман Шимко. 

 

 


Поділитися