Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Висловлюємо співчуття…

15 лютого 2017 року, у свій 79-ий рік народження, пішов з життя колишній начальник Красилівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ» Аркадій Йосипович Пілецький.

Аркадій Йосипович народився 15 лютого 1938 року в м. Красилів Хмельницької області. У 1978 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування за спеціальністю «Технологія машинобудування, металоріжучі верстати та інструменти».

Трудову діяльність розпочав у 1957 році зі слюсаря 7 розряду, машиніста ЕВП 5 розряду 3-го райуправління експлуатації газопроводу «Дашава – Київ». У подальші роки займав посади начальника електростанції Красилівського райуправління магістральних газопроводів, начальника компресорного цеху, начальника компресорної станції цеху1, 2, начальника газокомпресорної служби.

 

 

Більше 26-ти років, з липня 1975 року по грудень 2001 року, Аркадій Йосипович працював начальником Красилівського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів УМГ «Київтрансгаз» ДК «Укртрансгаз». А з 2001 по 2005 рік, аж до виходу на пенсію, ‒ заступником начальника з реалізації газотранспортних послуг.

Його безперервний стаж роботи у газовій промисловості та загальний трудовий стаж вимірюється однією і тією ж цифрою – 48 років. Майже піввіку він самовіддано трудився у своєму рідному Красилівському ЛВУМГ. В колективі Аркадія Йосиповича цінували за високий професіоналізм та блискучий організаторський талант, до його слів прислухалися, його мудрістю  та відданістю справі захоплювалися.

За високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток газового комплексу України Пілецький Аркадій Йосипович був удостоєний медалі «За доблесный труд» (1966), звання «Почесний ветеран праці ВО «Київтрансгаз» (1977), Почесної грамоти ВО «Київтрансгаз» (1977), Почесного звання «Ветеран праці Укргазпрому» (1995), Почесного звання «Заслужений працівник Укргазпрому» (1995), Почесного звання «Заслужений працівник промисловості України» (1998), Подяки УМГ «Київтрансгаз» (2001).

Пілецький Аркадій Йосипович походить зі славного роду Пілецьких. Його батько, Пілецький Йосип Іванович, працював робочим на цукровому заводі. У 1938 році був заарештований за зв’язок з повстанською польською організацією і розстріляний.

 

Його брат, Пілецький Річард Йосипович загинув у роки Другої світової війни у Польщі, сестра – Талагаєва Ізабела Йосипівна – ветеран Другої світової війни, брат – Пілецький Фелікс Йосипович, нині покійний, – ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій, працював начальником служби КіП Красилівського ЛВУМГ. Рідні та друзі Аркадія Йосиповича жартували, що у них на двох з братом Феліксом 100 років трудового стажу в газовій промисловості. Племінник – Пілецький Вячеслав Феліксович – працював начальником служби ГВ і М Красилівського ЛВУМГ, зараз на пенсії.

20 років справу свого батька достойно продовжують його доньки – Пілецька Світлана Аркадіївна, завідувач ВХА лабораторії Красилівського ЛВУМГ, та Пілецька Наталія Аркадіївна зараз працює на АГНКС «Хмельницький».

 

Сьогодні ми у глибокій скорботі розділяємо біль та гіркоту непоправної втрати з родиною Пілецьких, бо пішла з життя проста і щира людина, ерудована особистість, вмілий організатор та талановитий керівник. Аркадій Йосипович вмів підбадьорити, зарядити своєю енергією, був готовий допомогти кожному, хто цього потребував.

Донька Світлана так подякувала за щастя мати такого батька: «Дякуємо Богу і Долі за чудового, люблячого, доброго чоловіка, неймовірно турботливого батька і дідуся, справжнього господаря в сім’ї.

47 років Аркадій Йосипович прожив у парі з нашою мамою – Тамарою Дмитрівною. Вони як дві половинки одного цілого. Завжди разом в радісні хвилини, а у тяжкі часи Тамара Дмитрівна відчувала сильне плече чоловіка.

Журавлиним ключем відлетіли ті щасливі літа і сильні крила підставили їй діти.

Із чистого, світлого джерела мудрості Аркадія Йосиповича сім’я завжди могла отримати добру пораду, допомогу і безліч життєвих уроків.

 

Розумний, справедливий і вольовий він завжди був прикладом для своїх доньок Світлани і Наталі, для своїх зятів, а пізніше і для онуків Євгенія та Вадима, які з гордістю носять його прізвище.

Дякуємо тобі, любий, за те що ти був у нашому житті, за все, що ти для нас зробив і чому навчив. Ми ніколи цього не забудемо і не підведемо тебе. Вічна тобі пам’ять і Царство Небесне...»

Висловлюємо щирі співчуття родині, поділяємо їхнє горе. Аркадій Йосипович був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто його знав, любив і поважав.

 

Світла пам’ять про Аркадія Йосиповича Пілецького назавжди залишиться у наших серцях…

 

З глибокою шаною та повагою

адміністрація та профспілковий комітет

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ»,

друзі та колеги 


Поділитися