Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз вдвічі збільшив економічний ефект від електроприводних агрегатів

16 березня 2017 року, м. Київ – У січні – лютому місяці поточного року оператор вітчизняної газотранспортної системи, під час виконання товаротранспортної роботи збільшив частоту використання електроприводних газоперекачувальних агрегатів що дозволило заощадити 85 мільйонів гривень, це вдвічі більше за показники аналогічного періоду минулого року.

«Ми продовжуємо впроваджувати політику енергозбереження, зокрема в частині економії природного газу на виробничі потреби», - пояснюють у відділі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Використання ЕГПА дозволяє досягнути економічного ефекту за рахунок використання у виробничому процесі транспортування газу більш дешевої електроенергії вітчизняного виробництва замість дорогого блакитного палива, що імпортується.

Парк газоперекачувальних агрегатів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» налічує 702 одиниці, з них 448 газотурбінних установок, 96 газомотокомпресорів і 158 електроприводних ГПА, що становить 23% від загального парку.

Нагадаємо, система енергетичного менеджменту ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” першою серед підприємств паливно-енергетичного комплексу України успішно пройшла сертифікаційний аудит відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 50001:2011.


Поділитися