Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз приймає нараду підприємств Нафтогазу з безпеки дорожнього руху

09 березня 2017 року, м. Київ – Оператор вітчизняної газотранспортної системи на базі філії УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ» приймає нараду, яка присвячена питанням безпеки дорожнього руху автотранспорту на підприємствах Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Відкрив нараду директор департаменту з охорони праці, екологічної та промислової безпеки НАК «Нафтогаз України» Віталій Заєць, який у своїй вступній промові озвучив побажання Першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергія Переломи: покращити ефективність служб безпеки дорожнього руху та продовжити впровадження нових технологій в автотранспортні господарства.

«Безпека на виробництві, зокрема дотримання безпеки дорожнього руху автотранспортом наших підприємств, залежить від свідомого ставлення керівників усіх рівнів до цих питань. Ситуація в цій сфері буде покращуватись, головне нам постійно перебувати в активному діалогу між собою», - підкреслив Віталій Заєць, відзначивши гостру необхідність проведення таких зустрічей, особливо за участі представників Національної поліції України.

Від адміністрації ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», яке є приймаючою стороною наради, виступив Віце-президент-головний інженер Ігор Бурак, - «Ми раді вітати наших колег з підприємств нафтогазової промисловості в Укртрансгазі. Питання охорони праці та промислової безпеки - є одним з пріоритетів нашої діяльності, адже не може бути стабільного газопостачання – без щоденного дотримання безпеки виробництва».

Принагідно Ігор Бурак побажав учасникам наради плідної роботи та продуктивного діалогу.

В програмі наради доповідь про стан безпеки дорожнього руху на підприємствах НАК «Нафтогаз України» в 2016 році, а також виступи, які присвячені питанням: запровадження кращих міжнародних практик в цій галузі; сучасні технічні засоби контролю роботи водіїв на лінії; порядок розслідування ДТП; управління ризиками професійних стресів водії; спеціальні тренінги персоналу, тощо.

Особливо цікавою доповіддю буде презентація системи дистанційного моніторингу роботи автотранспортної техніки, яку підготувала служба головного механіка ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Другий день заходу, це обговорення практичних тем наради, безпосередньо у виробничих умовах, зокрема учасники зможуть ознайомитись з організацією роботи автотранспортного господарства Боярського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів.

Нарада проходитиме два дні, в її роботі беруть участь 70 делегатів з підприємств, які входять до системи корпоративного управління НАК«Нафтогаз України». 


Поділитися