Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Андрій Мандра: «Ми – частина команди Укртрансгазу, і я цим пишаюсь»

Сьогодні виповнюється 39 років від дня заснування Філії УМГ«ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ». Про виробниче та соціальне життя філії у бліц-інтерв’ю розповідає директор Андрій Мандра

 

- Чи помітні реформи виробничих процесів на місцях?

- Так, я навіть би сказав інакше: лід зрушився, ми вже другий рік поспіль отримуємо нову автотранспортну техніку, необхідні для виробництва матеріали та устаткування. І це не може не тішити, адже є чим працювати і є над чим працювати.

 

- А раніше хіба було не так?

- Раніше в плані матеріально-технічного забезпечення виробництва було складніше.

 

- На вашу думку, яка з реформ, проведених протягом двох останніх років, найдієвіша?

- Звісно, це впровадження заходів з тотальної економії паливно-енергетичних ресурсів, природного газу на виробничі потреби. За останні два роки, ми змінились.

 

- Як саме і що цьому сприяло?

- Щомісячне бюджетне планування, яке було введено з осені 2014 року. Завдяки йому ми навчились ефективніше організовувати свій робочий час. Це дуже потрібно робити постійно, адже щодня кількість задач тільки збільшується і це природньо.

 

- Ви часто зустрічаєтесь з трудовими колективами структурних підрозділів, про що говорять люди?

- Найбільше мені сподобався коментар, вірніше побажання одного нашого співробітника: стати найкращою компанією в газотранспортній сфері на території Європи. Люди прекрасно розуміють, що від успішності підприємства, маю на увазі обсяги товаротранспортної роботи, залежить штатна чисельність та соціальний пакет, а значить їхній добробут.

 

- Говорячи про соціальний пакет, невже є нарікання?

- Нарікання були і будуть завжди, ми ж усі люди і нам завжди хочеться краще. Але трудовий колектив повністю задоволений соціальними ініціативами адміністрації Укртрансгазу: заробітна плата виплачується стабільно, оклади зростають, колективний договір діє. Тому сьогодні ми маємо дякувати за те, що маємо.

 

- Нещодавно проводили анонімне корпоративне соцопитування, за результатами якого 70% ваших співробітників задоволені заробітною платнею та системою преміювання.

- Я особисто брав участь у цьому опитуванні. До речі, доволі цікава ініціатива, нам сподобалось. Щодо результатів, думаю вони навіть занижені.

 

- Наступного року Філії УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» виповниться 40 років від дня заснування. Ваші побажання колективу?

- Ми ‒ частина команди Укртрансгазу, і я цим пишаюсь. Тому хочу побажати кожному сил та терпіння, ну і, звісно, залишатись в команді Укртрансгазу!

 

- Дякуємо за відверту розмову.

- Дякую і вам.

 

Довідково.

УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» - філія ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», яка експлуатує майже п’ять тисяч кілометрів газопроводів різних діаметрів.

Транспортування газу здійснюється 20-тю компресорними станціями, що розташовані на 15 – ти промислових майданчиках, і де експлуатується 113 газоперекачувальних агрегатів.

Забезпечення газом споживачів України відбувається через 195 газорозподільчих станцій (ГРС).

За 2016 рік філією УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ» було протранспортовано 73,3 млрд. кубометрів природного газу, з них споживачам України – 3,8 млрд.куб.м.

Станом на 01.01.2017 облікова чисельність працівників складає 2171 чоловік.

У 2016 році освоєно капітальних вкладень на суму 192 млн. грн, виконано робіт згідно Програми ремонтів та ТО на суму – 538 млн. грн.

По програмі діагностики освоєно робіт на суму 38 млн. грн.

 

Основні роботи:

  1. Будівництво перемички Ду 300 газопроводом до ГРС Павлиш та МГ «ЄККР» з вузлом редукування  на суму 11,5 млн. грн.
  2. Будівництво котельні на КС «Машівка» МГ «Созюз».
  3. Виконано робіт по ремонту ізоляції ЛЧ на суму 85 млн грн.
  4. Виконано робіт по модернізації вузлів обліку газу на ГРС на суму 74 млн грн.
  5. Виконано робіт по ремонту, ТО та модернізації ГПА на КС на суму 150 млн грн
  6. Виконано робіт по заміні запірної арматури на ЛЧ та КС на суму близько 28 млн грн.
  7. Виконано робіт по ремонту та ТО систем КВПіА на суму 30 млн грн.
  8. Виконано робіт по комплексному  обстеженню засобів протикорозійного захисту та корозійного стану газопроводів на суму 6,7 млн грн.

Уведено основних фондів на загальну суму майже 294 млн. грн.

Основні з них це: будівництво трьох ділянок  магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» загальною протяжністю 13 км та реконструкція блоків підготовки  циклового повітря на КС «Кіровоградська», КС «Південнобізька» та КС «Задніпровська».

По програмах ремонтів та капітальних інвестицій на енергозберігаючі заходи було освоєно 143 млн грн.

Економія від впровадження енергозберігаючих заходів за 2016 рік становить 18,7 тис.т.у.п., з них природний газ 15,6 млн м3, електроенергія 1,670 млн кВТ.год.

Відділ зв`язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»


Поділитися