Україна в першій декаді нового року спожила 1,6 млрд.куб.м

11 січня 2017 року, м. Київ – Українські споживачі усіх категорій в першій декаді нового року спожили 1,609 млрд.куб.м природного газу, що на 12,2% менше за показники аналогічного періоду минулого року.

Для покриття потреб використовувалось блакитне паливо вітчизняного видобутку – 0,6 млрд.куб.м, імпортований ресурс з Європи – 0,4 млрд.куб.м; та відібраний газ із сховищ – 0,6 млрд.куб.м.

«Під час сильних морозів диспетчерський департамент Укртрансгазу вміло організував роботу ГТС, використавши раціонально ресурс газу в сховищах, з яких добовий відбір не перебільшував 90 млн.куб.м», - повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Нагадаємо, у 2016 році загальний обсяг споживання природного газу усіма категоріями споживачів склав 30,3 млрд.куб.м, що на 4% менше за показники аналогічного періоду минулого року.

З врахуванням витрат на виробничо-технологічні витрати підприємств нафтогазового комплексу: сумарне споживання природного газу в 2016 році склало 33,3 млрд.куб.м, проти 33,9 млрд.куб.м, які були використані у попередньому році.

Детальніше з виробничими показниками функціонування газотранспортної системи можливо ознайомитись на платформі прозорості ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».


Поділитися