Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання зі світлими новорічними святами –

Святвечором та славним Різдвом Христовим!

Зі сходом Вифлеємської зірки, у різдвяний вечір, нема кращого місяця на землі, ніж рідна домівка, де серед найближчих та найрідніших людей, разом з маленьким Ісусом у кожного є можливість народитися знову для добра, миру і любові. Диво народження Божого Сина у Святий вечір об’єднує всіх християн у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя. Пославши на землю свого сина, Господь показує людству важливість любові, добра, співчуття, взаєморозуміння між людьми – всього того, що так бракує нам сьогодні.

Тому зібравшись у теплому родинному колі, за святковою вечерею і дзвінкими колядками не забудьмо згадати тих, хто сьогодні береже мирне небо і спокій для нашої країни. Побажаймо один одному миру і добра, любові і благополуччя, щастя і процвітання, а головне ‒ здоров’я!

Нехай у це світле свято кожен з нас сповниться духовною радістю, бо Різдво Христове зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, всесвіту. У цей надзвичайно складний час становлення нашої країни ми всі повинні пройнятися духом любові й будувати нове життя у світлі Христових заповідей. Хай осяйна різдвяна зоря Божою благодаттю об’єднає усіх нас і принесе у кожну родину злагоду та достаток, радість і наснагу для здійснення всіх мрій.

Веселих і щасливих свят вам!

Христос народився!

Славімо Його!

 

З повагою

адміністрація та профспілковий комітет

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»


Поділитися