Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Запаси газу в ПСГ України найбільші за п`ять останніх років

14 березня 2016 року, м. Київ — Станом на сьогоднішній ранок у вітчизняних газосховищах зберігається 9,436 млрд.куб.м блакитного палива, що є найбільшим показником за останні п`ять років. 

«Протягом всього опалювального сезону для потреб України газ надходив лише з території Європи і тим не менш у газосховищах достатньо блакитного палива, це означає, що були готові і до холодної зими», повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Всього за опалювальний сезон вітчизняні споживачі використали з газових комор 7,592 млрд.куб.м палива. У лютому місяці з газосховищ було відібрано 1,051 млрд.куб.м, а за два місяці поточного року — 3,9 млрд.куб.м природного газу.

За інформацією Центрального диспетчерського департаменту, добове споживання газу Україною складає 106 млн.куб.м,  для покриття таких потреб природний газ відбирається з 5 ПСГ в добовому режимі 39 млн.куб.м.

Нагадаємо, мережа підземних газових сховищ України, по критерію номінальної потужності — найбільша у Європі.

Ознайомитись з оперативною інформацією про роботу вітчизняної мережі газосховищ можливо на платформі прозорості ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».


Поділитися