У поточному році в українські газосховища закачано 6,4 млрд. куб. м блакитного палива

04 листопада 2016 року, м. Київ – Станом на сьогодні, в українських газосховищах зберігається 14,4 млрд. куб. м природного газу, а добовий відбір складає 17,6 млн куб. м., - повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

Всього за 10 місіяців поточного року у газові сховища було закачано 6,4 млрд. куб. м блакитного палива, що на 33%  менше ніж за аналогічний період минулого року.

 

За оперативною інформацією Центрального диспетчерського департаменту ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», в жовтні місяці в українські газосховища було закачано та відібрано  відповідно 494,4 млн. куб. м та  279.1 млн. куб. м природного газу. 

 

Детальніше з виробничими показниками функціонування газотранспортної системи можливо ознайомитись на платформі прозорості ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

 

Варто зазначити, що з серпня 2014 року інформація про наявні обсяги природного газу в українських ПСГ публікується щоденно на офіційному інтернет-сайті ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та на інформаційній платформі прозорості асоціації європейських операторів газосховищ (GSE).

 


Поділитися