Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Збірна Укртрансгазу стала бронзовим призером на міжнародному турнірі з футболу європейських операторів ГТС

03 жовтня 2016 року, м. Шіофок (Угорщина) – За ініціативи оператора угорської ГТС, компанії FGSZ, з 30 вересня по 02 жовтня 2016 року на березі озера Балатон вперше відбувся Чемпіонат по  міні-футболу між газотранспортними компаніями Європи FGSZ  “GAS YEAR START INTERNATIONAL FOOTBALL CUP.

 

Цей турнір приурочений початку нового газового року, а його основною метою, окрім спортивної, було налагодження більш тісної комунікації між газотранспортними компаніями Європи в дружній неформальній атмосфері спортивного свята.

«Наступного року ми постараємось запросити ще більше компанії, залучити ще більше країн. Сподіваюсь, що цей турнір стане традиційним і кожного року буде проходити в іншій країні» - підкреслив у своєму вступному виступі Янош Феxер головний організатор чемпіонату та генеральний директор угорського оператора ГТС — компанії FGSZ.

 

Всі десять запрошених компанії підтримали дану ініціативу та погодились взяти участь в чемпіонаті. В результаті жеребкування команди розділились на дві групи:

 

Група А

 

Група Б

1.

BH-GAS (Боснія і Герцеговина)

1.

TRANSGAZ (Румунія)

2.

Gas Connect Austria (Австрія)

2.

FGSZ (Угорщина)

3.

MGT (Угорщина)

3.

PLINOVODI (Словенія)

4.

PLINACRO (Хорватія)

4.

SRBIJAGAS (Сербія)

5.

UKRTRANSGAZ (Україна)

5.

EUSTREAM (Словакія)

 

Україну на даному турнірні представляла збірна команда вітчизняного оператора ГТС ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» в складі:

Прізвище та ім`я Статус Підрозділ Посада
1. Бурак Ігор гравець Апарат УТГ Віце-Президент -  Головний інженер
2. Паращій Геннадій  гравець Долинське ЛВУМГ охоронник
3. Побран Олег  воротар Долинське ЛВУМГ машиніст т/к
4. Савченко Олександр гравець ВРТП «УКРГАЗЕРЕРГГОСЕРВІС» начальник охорони
5. Кравчишин Ігор гравець Апарат УТГ заст. нач. відділу зв’язків з громад. та пресою
6. Гайнюк Володимир  гравець Долинське ЛВУМГ інженер
7. Іванишин Юрій  гравець Богородчанське ЛВУМГ інженер
8. Копистянський Микола гравець Долинське ЛВУМГ слюсар з КВПіА
9. Тишківський Михайло  гравець Долинське ЛВУМГ інженер
10. Дмитрук Ігор  воротар Бібрське ЛВУМГ начальник охорони
11. Латанишин Ігор гравець Стрийське ВУПЗГ водій
12. Апенкін Юрій лікар Апарат УТГ  

 

Офіційно представляли та супроводжували нашу команду: голова Ради голів профкомів Сергій Турчак, директор Представництва Укртрансгазу в Словацькій Республіці Федір Лукіта та голова Профспілки апарату Укртрансгазу Віктор Гончаров.

 

«Ми дякуємо Яношу Феxеру за запрошення та дуже позитивно підтримуємо таку ініціативу. Тому, в наступному році ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» готовий достойно прийняти команди європейських газотранспортних компаній та організувати на належному чемпіонат в Україні» - прокоментував подію Федір Лукіта директор представництва Укртрансгазу в Словацькій Республіці.

 

Команда Укртрансгазу розпочала турнір досить ефектно, розгромивши команду BH-GAS (Боснія і Герцеговина) з фінальним рахунком 10-0. Пізніше, в досить напруженій боротьбі наша команда отримала перемогу над хорватами: UKRTRANSGAZ(Україна) - PLINACRO (Хорватія) 3-0. Наступною в групі була гра з угорцями, що завершилась з рекордним для цього турніру рахунком 13-0 на користь українського оператора. Уже на той час Укртрансгаз вирішив турнірне завдання по виходу з групи, але в крайній грі проти австрійської команди Gas Connect Austria українська команда підтвердила свій клас та впевнено перемогла 4-0.

 

Команда

1

2

3

4

5

М’ячі

Очки

Місце

1.

BH-GAS

(Боснія і Герцеговина)

###

2-8

3-3

4-6

0-10

9-27

1

4

2.

Gas Connect Austria (Австрія)

8-2

###

10-0

1-0

0-4

19-6

9

2

3.

MGT (Угорщина)

3-3

0-10

###

0-2

0-13

3-28

1

5

4.

PLINACRO (Хорватія)

0-1

6-4

2-0

###

0-3

8-8

6

3

5.

UKRTRANSGAZ (Україна)

10-0

4-0

13-0

3-0

###

30-0

12

1

 

В стадію плей-офф з Групи А вийшли UKRTRANSGAZ (Україна) та Gas Connect Austria (Австрія), а з Групи Б - TRANSGAZ (Румунія) і SRBIJAGAS (Сербія) з першого та другого місць відповідно. Українська команда демонструвала комбінаційний та видовищний футбол, завдяки чому  ще до завершення турніру стала фаворитом глядацьких симпатій.

 

В напруженому півфінальному матчі SRBIJAGAS (Сербія) - UKRTRANSGAZ (Україна) велася боротьба на кожному клаптику поля, і хоча команда Уктрансгазу домінувала весь матч, голів забити не вдалось, матч завершився з рахунком 0-0. Команду, яка зіграє в фіналі, довелось визначати за допомогою футбольної лотереї. Нажаль, в серії післяматчевих пенальті сербам посміхнулася вдача і вони пройшли до фіналу чепіонату. В паралельному півфіналі румуни проти австрійців без особливих проблем оформили собі путівку в фінал: TRANSGAZ (Румунія) - Gas Connect Austria (Австрія) 6-0.

 

Півфінал 1

UKRTRANSGAZ (Україна)

0-0

(пен. 2-0)

SRBIJAGAS (Сербія)

Півфінал 2

TRANSGAZ (Румунія)

6-0

Gas Connect Austria (Австрія)

 

В фіналі сербська команда проти румунського Траснгазу обрала аналогічну, як проти Укртрансгазу, тактику гри в обороні, що привело до відповідного результату 0-0 в основний час. Але в серії післяматчевих пенальті більше пощастило команді TRANSGAZ (Румунія), яка і стала переможцем першого чемпіонату FGSZ  “GAS YEAR START INTERNATIONAL FOOTBALL CUP” 2016.

 

В матчі за 3-тє місце команда Укртрансгазу вдруге на цьому турнірі зустрілась з Gas Connect Austria і в черговий раз підтвердила статус однієї з найсильніших команд на турнірі, перемога з рахунком 8:0 в матчі з австрійською командою приносить бронзові медалі українському оператору ГТС. 

Фінал

SRBIJAGAS (Сербія)

0-0

(пен. 0-2)

TRANSGAZ (Румунія)

Матч за 3-тє місце

UKRTRANSGAZ (Україна)

8-0 Gas Connect Austria (Австрія)

 

Фінальний результат чемпіонату:

1 місце - TRANSGAZ (Румунія)

2 місце - SRBIJAGAS (Сербія)

3 місце - UKRTRANSGAZ (Україна)

 

Варто зазначити, що Укртрансгаз став єдиною командою на турнірі, яка не програла жодного матчу в основний час, а також, завдяки воротарям Ігорю Дмитруку та Олегу Побрану не пропустила жодного м’яча з гри.

Більше того, Укртрансгаз став також найрезультативнішою командою турніру, забивши у ворота суперників сумарно 38 «сухих» голів. Найчастіше за Укртрансгаз відзначались Ігор Бурак (8 голів), Ігор Кравчишин (8 голів), Юрій Іванишин (8 голів), а Михайла Тишківського (9 голів) визнано Найкращим бомбардиром турніру!

 

«Хочу від імені всієї команди подякувати організаторам чемпіонату та командам-учасникам за чудову атмосферу, а також подякувати керівництву та профспілкам Укртрансгазу за таку чудову можливість позмагатись та поспілкуватись з колегами з різних країн Європи» - поділився враженнями Микола Копистянський капітан збірної команди ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

 

Більше фото можна переглянути тут.


Поділитися