Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

На Львівщині освячено пам’ятник загиблому в АТО працівнику Укртрансгазу Роману Лагну

19 липня 2016 року, м. Київ – Сьогодні вібулось відкриття і освячення пам’ятника на могилі загиблого в зоні АТО співробітника ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Романа Лагна, який працював у Волинському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів філії УМГ«ЛЬВІВТРАНСГАЗ», повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою оператора вітчизняної газотранспортної системи.

За бажанням рідних та близьких всі урочистості з нагоди освячення пам’ятника відбуваються в День народження Романа, в м. Сокалі що на Львівщині.

Віддати останню шану вірному захисникові Батьківщини, сумлінному працівникові Укртрансгазу, спортивному активістові – капітану волейбольної команди Львівтрансгазу сьогодні прийшли рідні та близькі Романа Лагна, профспілкові лідери ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», представники адміністрації та профспілкового комітету Львівтрансгазу, колеги по роботі із структурних підрозділів філії, сокальчани, а також побратими з особового складу батальйону оперативного призначення військової частини 3066 Північного ОТО.

Роман Лагно народився 19 липня 1977 року в с. Волиця Сокальського району Львівської області. Роботі у газовій промисловості віддав два десятки років, працював слюсарем виробничих служб.

З перших днів Революції Гідності Лагно Роман був на Майдані десятником 10-ої Сокальської сотні Самооборони. 18 лютого 2014 року в протистоянні з беркутівцями і тітушками отримав поранення в область лівого ока. Після Майдану, з квітня 2014 р. Роман був добровольцем Національної гвардії України. З серпня 2014 р. брав участь в антитерористичній операції на сході України, а 9 січня 2015 р. на околиці селища Станиця Луганська (Луганська область) старший солдат резерву Лагно Р.І. у складі групи прикриття  батальйону оперативного призначення військової частини 3066 Північного ОТО виконував бойове завдання із забезпечення безперешкодного виходу з тилу ворога групи розвідки. На позицію, яку він займав, було здійснено напад терористів. Група прийняла бій з переважаючими силами противника. Старший солдат резерву Лагно Р.І з метою завдання удару ворогу висунувся в тил противника, виявивши особисту мужність і героїзм. Диверсійну групу було знищено, проте під час бою він отримав тяжкі вогнепальні поранення, від яких помер. Був похований в м. Сокалі 13 січня 2015 року.

Адміністрація та колектив ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» висловлюють щирі співчуття родині загиблого, - «Це перша тяжка втрата для нашого підприємства. До смерті звикнути неможливо, особливо тоді, коли вона забирає молодих і найкращих. Слава Герою і вічна пам’ять. Бережімо в серці пам’ять про нашого колегу».

Нагадаємо, у вересні місяці минулого року було відкрито дошку пам'яті на адміністративному будинку Сокальського проммайданчика Волинського ЛВУМГ філії УМГ«ЛЬВІВТРАНСГАЗ».


Поділитися