Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Газовики долучились до прибирання Національного музею народної архітектури в Пирогово

27 квітня 2016 року, м. Київ ‒ У рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» співробітники апарату ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та філії УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ» взяли активну участь в упорядкуванні території Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогово.

 

Близько 50 працівників Укртрансгазу прибули на місце проведення акції з самого ранку разом з необхідними інструментами та вантажним автотранспортом. Спільними зусиллями було прибрано та упорядковано значну частину території музею в Пирогово, а саме експозицію «Карпати». Завдяки злагодженій роботі колективу та добре спланованій організації толоки всі роботи вдалося завершити протягом дня.

 

«Адміністрація Національного музею народної архітектури та побуту України щиро дякує колективу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», особисто президенту Товариства Ігорю Богдановичу Прокопіву та керівнику департаменту підземного зберігання газу Роману Ярославовичу Шимку за організацію і проведення толоки 22 квітня 2016 р. з метою упорядкування території експозиції «Карпати».

 

Хочемо зазначити, що з початку заснування музею (1969 р.), ваша допомога була однією з наймасштабніших благодійних акцій, оскільки лише територія експозиції займає 35 га. Всім працівникам ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», хто долучився до цієї складної роботи напередодні Великодніх свят, зичимо  Божого благословення та міцного здоров’я» - йдеться у подячному листі за підписами генерального директора Національного музею народної архітектури та побуту України Ю. А. Бойка та начальника науково-дослідного відділу експозиції «Карпати» О. П. Громової.

 

 


Поділитися