За першу половину вересня з Європи імпортовано майже 0,4 млрд. куб. м газу

16 вересня 2015 року, м. КиївЗа першу половину вересня, з Європи для потреб вітчизняних споживачів було імпортовано 371 млн. куб. м природного газу, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Причому весь об’єм блакитного палива надходив з території Словаччини. Для порівняння, за аналогічний період минулого року по словацькому маршруту було імпортовано 379 млн. куб. м природного газу.

Станом на сьогоднішній ранок, за оперативною інформацією Центрального диспетчерського департаменту оператора газотранспортної системи, добовий режим транспортування газу з території Словаччини складає 25,5 млн. куб. м.

Варто зазначити, що по словацькому газотранспортного коридору за рік експлуатації з Європи імпортовано більше 11 млрд. куб. м палива

Даний маршрут поставок був урочисто відкритий 02 вересня 2014 року. З нагоди річниці поставок блакитного палива з території Словаччини, оператор вітчизняної газотранспортної системи, запустив он-лайн лічильник газу що надійшов за період експлуатації по даному напрямку.  

Нагадаємо, протягом серпня для потреб вітчизняних споживачів імпортовано 1,031 млрд. куб. м природного газу.


Поділитися