Протягом серпня імпортовано більше 1 млрд. куб. м природного газу

02 вересня 2015 року, м. Київ – Протягом серпня для потреб вітчизняних споживачів імпортовано 1,031 млрд. куб. м природного газу, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Весь об’єм блакитного палива надходив по словацькому газотранспортному коридору, який успішно функціонує один календарний рік (переглянути презентацію). За цей період по даному маршруту Україна отримала 10,9 млрд. куб. м. природного газу.

 

Всього протранспортовано зі Словаччини

010 931 000 000

куб. м природного газу з 02 вересня 2014 року

 

За оперативною інформацією, станом на сьогоднішній ранок природний газ для українських споживачів імпортується лише з території Словаччини в добовому режимі 23,7 млн. куб. м.

 

Як повідомляє Центральний диспетчерський департамент оператора вітчизняної газотранспортної системи, з січня по серпень поточного року по словацькому маршруту було імпортовано 7,4 млрд. куб. м блакитного палива.

Зокрема за перший та другий квартал поточного року з території Словаччини надійшло відповідно 3,2 та 2,8 млрд. куб. м.

Для порівняння протягом минулого року загальний обсяг імпортованого газу з території Європи склав 5,1 млрд. куб. м.

З жовтня місяця 2014 року оператор української газотранспортної системи розпочав в автоматичному режимі публікацію даних про транзит природного газу в ЄС на інформаційній платформі асоціації операторів газотранспортних мереж Європи (https://transparency.entsog.eu/).


Поділитися