Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

На Львівщині відкрито дошку пам'яті співробітнику Укртрансгазу який героїчно загинув в зоні АТО

11 вересня 2015 року, м. Київ — Вчора на Львівщині відкрито дошку пам'яті співробітнику ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Роману Лагно, який у січні 2015 року героїчно загинув в зоні АТО.

Дошка пам`яті встановлена на адміністративному будинку Сокальського проммайданчика Волинського ЛВУМГ філії «ЛЬВІВТРАНСГАЗ».

Роман Лагно отримав поранення, несумісні з життям, під час виконання бойового завдання. Батальйон Нацгвардії, у якому служив Роман, потрапив у засідку на околиці Станиці Луганської. Хоча атаку було відбито, батальйон поніс втрати – двох бійців було вбито, 14 поранено.

Роман Лагно народився у 1977 році. Газовій промисловості віддав 20 років, працював слюсарем КВПіА  Волинського ЛВУМГ . У нього залишилися дружина та син Олексій (2003 р. н.).

Адміністрація та колектив  ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» висловлюють щирі співчуття родині загиблого, адже це перша тяжка втрата для нашого підприємства.

До смерті звикнути неможливо, особливо тоді, коли вона забирає молодих і найкращих.

 

Слава Герою і вічна пам’ять.

Бережімо в серці пам’ять про нашого колегу!

 

Вчора під час урочистих заходів з нагоди професійного свята багатотисячний трудовий колектив ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» вшанував память загиблих українських воїнів під час проведення антитерорестичної операції.


Поділитися