Укртрансгаз черговий раз ознайомив представників ЗМІ з системою контролю якості природного газу

28 серпня 2015 року, м. Київ - Оператор вітчизняної газотранспортної системи черговий раз ознайомив представників засобів масової інформації з системою контролю якості природного газу який транспортується для українських споживачів, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Захід проходив на базі Угерської хіміко-аналітичної лабораторії філії УМГ«ЛЬВІВТРАНСГАЗ» (м. Стрий), в якій систематично контролюється якість природного газу.

За результатами аналізу відібраної проби з газорозподільної станції Пукеничі, встановлено - блакитне паливо належної якості (нижча теплота згорання 8143 ккал/куб. м) та відповідає чинному стандарту ГОСТ 5542-87.

«Ми зацікавлені інформувати громадськість про події в газотранспортній галузі прозоро та доступно», - неодноразово відзначав Президент ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» Ігор Прокопів.

 

Нагадаємо, у травні представники ЗМІ ознайомились з роботою системи контролю за показниками якості блакитного палива яке експортується в Європу.

Починаючи з березня поточного року ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» розпочав систематичну публікацію на офіційному інтернет-сайті паспортів якості природного газу.

Щоденно по системі магістральних газопроводів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» здійснюються десятки аналізів газу. Достовірність всіх видів аналізів фізико-хімічних параметрів природного газу щорічно підтверджується територіальними органами Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку під час проведення повірок, планових та позапланових перевірок.

Варто зазначити, що ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» передає до газорозподільних мереж природний газ належної якості, який відповідає чинному стандарту ГОСТ 5542-87.

При цьому середньозважена нижча теплота згоряння природного газу, що подається Споживачам України, становить більше 8200 ккал/м3 (при нормі стандарту 7600 ккал/м3).


Поділитися