Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Україна лідер серед європейських країн по запасам природного газу у сховищах

27 липня 2015 року, м. Київ – Україна лідер серед європейських країн по запасам природного газу у сховищах, в яких на сьогоднішній день вже накопичено 12,8 млрд. куб. м природного газу, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

За оперативною інформацією Центрального диспетчерського департаменту, з 1 по 26 липня вітчизняні газосховища поповнились на 0,8 млрд. куб. м блакитного палива.

Таким чином, з початку поточного року всього було закачано 5,2 млрд. куб. м природного газу.

На сьогоднішній ранок блакитне паливо накопичується в 7 сховищах, в оптимальному технологічному режимі - 40,8 млн. куб. м/добу.

Нагадаємо, з травня місяця поточного року оператора вітчизняної газотранспортної системи розпочав підготовку до опалювального сезону 2015-2016 рр.

Варто зазначити, що з серпня минулого року інформація про наявні обсяги природного газу в українських ПСГ публікується на офіційному інтернет-сайті ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та інформаційній платформі прозорості асоціації європейських операторів газосховищ (GSE) щоденно. Переглянути цю інформацію можна за адресою: transparency.gie.eu.

 


Поділитися