Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Протягом квітня з Європи імпортовано більше 1 млрд. куб. м природного газу

28 квітня 2015 року, м. Київ – За оперативною інформацією, станом на сьогоднішній ранок, з 1 по 27 квітня з Європи імпортовано 1,06 млрд. куб. м природного газу, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Таким чином, з початку поточного року з Європи до України надійшло 4,7 млрд. куб. м блакитного палива. Для порівняння, за аналогічний період минулого року надходження природного газу з території Європи склало 0,1 млрд. куб. м.

За даними центрального диспетчерського департаменту оператора вітчизняної газотранспортної системи, станом на 28 квітня, добове надходження природного газу з Європи до України складає близько 39,0 млн. куб. м.

Нагадаємо, у березні з території Європи в Україну було імпортовано 1,349 млрд. куб. природного газу, що на 11% більше ніж за лютий місяць.

З оперативною інформацією про надходження природного газу до України можна ознайомитись на інтернет-сайті ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» або на платформі прозорості асоціації операторів газотранспортних систем Європи (ENTSOG).

Інструкція по роботі на платформі ENTSOG доступна через посилання.


Поділитися