Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

У поточному опалювальному сезоні зі сховищ відібрано на 11% менше газу ніж торік

30 березня 2015 року, м. Київ – На сьогоднішній день з українських сховищ протягом опалювального періоду 2014-2015 рр. було відібрано 9,093 млрд. куб. м природного газу, що на 11% менше ніж в попередньому сезоні, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

За оперативною інформацією, станом на 06:00 30 березня, відбір газу з вітчизняних газосховищ не здійснюється, запаси блакитного палива складають 7,712 млрд. куб. м, що на 7,4% більше ніж на аналогічну дату минулого року

Таким чином, протягом поточного місяця з газових сховищ України було відібрано 0,460 млрд. куб. м, що майже у три рази менше аніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, що з серпня 2014 р. інформація про наявні обсяги природного газу в українських ПСГ публікується на офіційному інтернет-сайті ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» та інформаційній платформі прозорості асоціації європейських операторів газосховищ (GSE) щоденно. Переглянути цю інформацію можна за адресою: transparency.gie.eu.

Більше інформації про історію функціонування вітчизняних підземних сховищ газу в опалювальний період можна знайти в розділі «Інфографіка». 


Поділитися