Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Укртрансгаз провів робочу зустріч з Gaz-System по питанню будівництва додаткового газогону

05 лютого 2015 року, м. Київ – Проведено засідання сумісної робочої групи ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та Gaz-System S.A. з питань узгодження плану заходів по розробленню техніко-економічного обґрунтування будівництва газопроводу – інтерконектора між газотранспортними системами Польщі та України.

Зустріч проходила в рамках угоди щодо взаємодії операторів газотранспортної системи України (ПАТ«УКРТРАНСГАЗ») та Польщі («GAZ-SYSTEM S.A.»), яка була підписана 17 грудня 2014 року у Варшаві.

Підписаний документ передбачає інтеграцію газотранспортних систем обох держав з метою збільшення обсягів імпорту газу в Україну з Європи через Республіку Польща, а також забезпечення зберігання європейського газу в підземних сховищах газу України та його подачі споживачам в країнах ЄС.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року глава Уряду України під час проведення антикризового енергетичного штабу відзначив, що підтримує пропозицію НАК «Нафтогаз України» і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо будівництва додаткового газогону з Польщею.

Детальніше про проект розширення газотранспортних потужностей з Республікою Польща.


Поділитися