Оприлюднено інформацію про якість природного газу в регіонах України у вересні місяці

16 жовтня 2015 року, м. Київ Оператор вітчизняної газотранспортної системи продовжує щомісячне інформування громадськості про якість газу в регіонах України, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Публічне акціонерне товариство "УКРТРАНСГАЗ", як оператор вітчизняної газотранспортної системи здійснює лише транспортування природного газу, що поставляється до магістральних газопроводів, та не має технічної можливості погіршувати або змінювати його якість.

Результати усіх аналізів фізико-хімічних показників за вересень місяць (карти та паспорти якості за попередні місяці) по всій системі магістральних газопроводів ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» можливо переглянути нижче.

Оприлюднені паспорти включають: компонентний склад та інші фізико-хімічні показники, які характеризують калорійність та якість блакитного палива.

Опубліковані паспорти якості природного газу систематизовані по регіонам України із зазначенням об’єкту відбору проби та його прив’язки до магістрального трубопроводу.

Інформація надходить з 69 вимірювальних хіміко-аналітичних лабораторій, які розташовані в різних куточках України на ключових вузлах газотранспортної системи та атестовані згідно вимог діючого законодавства.

Нагадаємо, у серпні місяці оператор вітчизняної газотранспортної системи провів всеукраїнську нараду по питанням визначення фізико-хімічних параметрів природного газу та черговий раз ознайомив представників ЗМІ з системою контролю за якістю блакитного палива. 

 

Паспорти фізико-хімічних показників природного газу по областях за  01.-30.09.2015р.:

Область

Паспорти

01 Вінницька 

3 паспорти

02 Волинська

4 паспорти

03 Дніпропетровська

3 паспорти

04 Донецька

6 паспортів

05 Житомирська

5 паспортів

06 Закарпатська

6 паспортів

07 Запорізька

5 паспортів

08 Івано-Франківська

21 паспорт

09 Київська

9 паспортів

10 Кіровоградська

7 паспортів

11 Луганська

8 паспортів

12 Львівська

44 паспорти

13 Миколаївська

2 паспорт​и

14 Одеська

3 паспорти

15 Полтавська

33 паспорти

16 Рівненська

4 паспорти

17 Сумська

4 паспорти

18 Тернопільська

7 паспортів

19 Харківська

31 паспорт

20 Херсонська

2 паспорти

21 Хмельницька

6 паспортів

22 Черкаська

6 паспортів

23 Чернігівська

6 паспортів

24 Чернівецька

3 паспорти
 
 

Поділитися