Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Газотранспортна система України готова до опалювального сезону

15 жовтня 2015 року, м. Київ ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» завершило підготовку газотранспортної системи України до осінньо-зимового періоду та вручило паспорти готовності виробничим філіям.

Повний комплекс робіт по підготовці виробничих та невиробничих об’єктів до опалювального сезону проведений своєчасно, окрім тих, які знаходяться на непідконтрольній Збройним силам України території в Луганській та Донецькій областях.

У надзвичайно складних умовах доводилось готувати газотранспортну інфраструктуру до опалювального сезону співробітникам Краматорського підрозділу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», адже більшість об’єктів які експлуатує управління знаходиться на лінії зіткнення, а отже, у зоні підвищеної небезпеки.

«Незважаючи на те що виробничі об’єкти Краматорського ЛВУМГ не раз піддавалися обстрілам, колектив управління з честю виконав усі поставлені задачі та підготував газотранспортну систему яку експлуатує до опалювального сезону», - повідомили у відділі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Всього по системі ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду виконано капітальний ремонт майже 33 км лінійної частини трубопроводів та 24 свердловин підземних газосховищ; проведена реконструкція 290 газорозподільних станцій.

Також відремонтовано 1250 систем автоматичного контролю, сигналізації і пожежогасіння на газорозподільних та компресорних станціях, а також 61 виробничу будівлю на суму 7,1 млн.грн.

Окрім цього, проведено повний комплекс планово-попереджувальних робіт на транзитних газогонах, через які блакитне паливо транспортується для споживачів Європи та Молдови.

Відповідно до графіків та проведені спеціальні тренування, які спрямовані на локалізацію та виконання рятувальних та інших можливих невідкладних робіт в осінньо-зимовий період.

Всього за період підготовки до осінньо-зимового періоду виконано робіт та поставлено матеріально-технічних ресурсів на суму 289,7 млн.грн. при запланованих на весь період підготовки 344,1 млн.грн.

 

Cкачати інфографіку

 


Поділитися