Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

За два тижні січня в Україну імпортовано 1 млрд. куб. м природного газу

16 січня 2015 року, м. Київ – Станом на 14 січня, з початку місяця в Україну імпортовано 1 млрд. куб. м природного газу, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Найбільше блакитного палива до України надійшло з Російської Федерації та Словаччини 572,2 і 416,6 млн. куб. м відповідно.

Нагадаємо, що з 10 січня відновлено поставки природного газу з території Угорщини, за цей період до України було імпортовано 13,3 млн. куб. м.

Для порівняння, за аналогічний період минулого року, в Україну було імпортовано 889 млн. куб. м блакитного палива. Весь об’єм природного газу надходив з Російської Федерації.

За оперативною інформацією Центрального диспетчерського департаменту, станом на 14 січня поточного року, добове надходження природного газу в Україну складає: Російська Федерація – 38,6 млн. куб. м; Словаччина – 30,0 млн. куб. м; Угорщина – 2,7 млн. куб. м.

З оперативною інформацією про надходження природного газу до України можна ознайомитись на інтернет-сайті ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» або на платформі прозорості асоціації операторів газотранспортних систем Європи (ENTSOG).

Інструкція по роботі на платформі ENTSOG доступна через посилання.


Поділитися