Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Проведено виставку новорічних малюнків дітей працівників Укртрансгазу

18 грудня 2014 року, м. Київ – В приміщенні апарату управління ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» проведено виставку новорічних малюнків дітей працівників підприємства.

З ініціативою відкриття експозиції дитячих малюнків напередодні новорічних та різдвяних свят виступили адміністрація та профспілки ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

«Рік, що минає був складним і виснажливим. Незважаючи на це кожен співробітник нашого підприємства сумлінно та своєчасно виконував виробничі задачі. Тому напередодні новорічних та різдвяних свят важливо як ніколи прикрасити робочу атмосферу частиною дитячого тепла через експозицію малюнків», - прокоментували подію в адміністрації ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».

Тематика творів образотворчого мистецтва є доволі різноманітною. В основному це теми новорічних свят, а також зображення природи, людей, тварин і птахів. Приємно відзначити, що і найменшенькі, і діти старшого віку є справжніми патріотами свої країни, а назви їхніх малюнків говорять самі за себе – «Ми – одне ціле», «Батьківська хата», «Надія», «Україна переможе», «Я – за мир!», «І буде син, і буде мати…», «Україна – 2014», «Віночок», «Обряди та традиції України» тощо.

Роботи дітей після експонування на виставці будуть передані в зону АТО для воїнів української армії.


Поділитися