Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Ігор Прокопів зустрівся із учасниками АТО - співробітниками Укртрансгазу

07 жовтня 2016 року, м. Моршин - Сьогодні Президент ПАТ"УКРТРАНСГАЗ" Ігор Прокопів зустрівся з учасниками АТО - співробітниками підприємства, які проходять реабілітаційне лікування у відомчому санаторії "Прикарпатська ватра", що на Львівщині. 

 

"Ми придумали програму реабілітації та маємо на меті її вдосконалювати. Тому прошу висловлювати побажання та зауваження", - сказав Ігор Прокопів.

 

Після чого від учасників програми реабілітації воїнів АТО, прозвучала спільна пропозиція розглянути можливість спільного відпочинку з сім'ями, також на безоплатній основі.  

 

В ході зустрічі Президент Укртрансгазу також повідомив, що має на меті поширити діючу програму реабілітації учасників АТО серед демобілізованих військових Львівщини. 

 

Як повідомив Ігор Прокопів, - "На Львівщині є тринадцять тисяч людей які пройшли через АТО і буде до кінця року, у випадку мобілізації до двадцяти тисяч. В наших планах пролікувати наших співробітників та поширити дію програми на громадян Львівщини". 

 

 

Окрім питань пов'язаних з відпочинком та реабілатацією, присутні співробітники Укртрансгазу також обговорили з Ігорем Прокопівим теми корпоративного життя підприємства. 

 

Принагідно, Президент Укртрансгазу оглянув спальні та медичні корпуси оздоровчого комплексу, поспілкувався з персоналом та надав присутнім керівникам напрямків окремі доручення, щодо впорядкування господарської діяльності ОК "Прикарпатська ватра" філії "Агрогаз".

 

"У нас хороше ванне відділення. Для відновлення нервової системи використовуємо циркулярний душ, робимо мінеральні ванни з додаванням валеріани, хвої, розмарину, лаванди, шавлії. Маємо й ванни для лікування верхніх і нижніх кінцівок. Також підводний душ-масаж: спрямованим струменем води медсестра масажує пацієнту, який перебуває у воді, суглоби, м'язи, щоб відновити функції цих органів і загалом організму. Фізіотерапевтичний кабінет оснащений 32 апаратами, виробленими в Німеччині, США, Японії. Маємо ще озокеритне відділення, кабінет масажу, тренажерний зал, кімнату електросну. Це що стосується опорно-рухової та нервової систем. І, звісно, військові зможуть лікувати захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози, сечовивідних шляхів, адже основним медичним профілем санаторію, як і всіх моршинських, є гастроентерологічний", — пояснює головний лікар оздоровчого комплексу Олександра Пелішенко.

 

Директор філії "Агрогаз" Ярослав Капущак також розповів про розміщення учасників бойових дій в зоні АТО, - "Всього комплекс одночасно може приймати до 160 чоловік.  Якщо виникне потреба в збільшенні місць, то можна було б реконструювати ще один корпус". 

 

Нагадаємо, на початку серпня 2016 р. "Укртрансгаз" прийняв рішення створити реабілітаційний центр для учасників бойових дій на Сході України. Проект реалізовується на базі оздоровчого комплексу "Прикарпатська ватра" (неподалік Моршина, Львівська область). 

 

На сьогоднішній день в ОК "Прикарпатська ватра" проходять реабілітацію тридцять співробітників - демобілізованих учасників АТО з різних регіонів України. 

 

Довідково. Сьогодні зі своїм тягарем досвіду із зони бойових дій, усіма видимими та невидимими ранами війни живуть і працюють уже 148 працівників ПАТ "Укртрансгаз". Історію слюсаря, старшого солдата резерву Романа Лагна, яка завершилася у бою під Станицею Луганською, розкажуть хіба що побратими та вдова з осиротілим сином. Усього з початку протистояння на Сході у військових формуваннях служило 237 робітників товариства.

 

"Окрім заснування реабілітаційного центру, в Укртрансгазі діє спеціальна програма яка також передбачає функціонування спілки учасників бойових дій, першочергове забезпечення їх житлом, надання адресної грошової допомоги, а також можливість профільного навчання, оздоровлення та відпочинку дітей військових за кошти підприємства", — розповідає голова ради голів профкомів ПАТ"УКРТРАНСГАЗ" Сергій Турчак.

 

Поділитися