Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Оплата та фінансове забезпечення

Порядок оплати послуг замовленої потужності

До відома суб’єктів,  що планують у березні 2016 року та наступних періодах здійснювати імпорт природного газу на територію України або транспортування природного газу через територію України

Відповідно до Кодексу газотранспортної системи, що затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30.09.2015 №2493 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.11.2015 за № 1378/27823) та договору на транспортування природного газу суб’єктам, що планують у березні 2016 року року та наступних періодах здійснювати імпорт природного газу на територію України або транспортування природного газу через територію України здійснити замовлення потужності по точках входу/виходу та здійснити попередню оплату за березень 2016 року.

У разі не виконання вищезазначених вимог ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» не буде здійснювати транспортування природного газу (погоджувати номінацію).

 

Просимо при здійсненні оплати вартості замовленої (договірної) потужності використовувати для розрахунку суми платежу шаблон, що додається. Для розрахунку вартості в шаблоні необхідно заповнити тільки поля зеленого кольору.

Просимо в призначенні платежу вказувати наступне призначення платежу:

«Попередня оплата послуг замовленої (договірної) потужності (НАЗВА ТОЧКИ ВХОДУ!!!) згідно договору від __________ № _____________,  в тому числі ПДВ  _______ .»

 

 

Банківська гарантія виконання зобов`язань | PDF

Порядок перевірки рівня фінансового забезпечення | PDF

 

КАЛЬКУЛЯТОР

За зверненням замовників послуг ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» було розроблено Калькулятор розрахунку фінансового забезпеченняПропонуємо для визначення достатнього рівня фінансового забезпечення використовувати даний калькулятор.

 

Контакти (щодо банківської гарантії)

Гужвій Тетяна Вікторівна (заст. дир. фін-економ. департаменту)

Тел. (461) 23-34

e-mail: guzhviy-tv@utg.ua

 

Науменко Сергій Миколайович

Тел. (461) 23-96

e-mail: naumenko-sn@utg.ua

 

Договір застави газу  та інструкція щодо його оформлення

Фінансове забезпечення грошовими коштами

 

Контакти (щодо оплати і застави)

Олійник Володимир Васильович (заст. нач. управління)

тел. (044) 461-21-64

e-mail: oleynik-vv@utg.ua

 

Приймак Віра Вікторівна

тел. (044) 461-21-75

e-mail: priymak-vv@utg.ua