Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Обмін інформацією (ЕЦП)

Інформуємо вас, що на виконання п. 5 глави 1 розділу XVI Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493, для забезпечення цілісності файлів, які пересилаються між суб’єктами ринку в межах виконання угод, ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» буде використовувати сертифікати електронного цифрового підпису, видані АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби (ІДД ДФС) та програмне забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» (Користувач АЦСК ІДД ДФС), яке призначене для накладання та перевірки електронного цифрового підпису.

 

Відповідні файли, що надсилаються до ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» в рамках договору транспортування та Кодексу,  повинні бути підписані цифровим підписом керівника підприємства/юридичної особи або цифровим підписом уповноваженого представника Замовника відповідно до п.19.4 Договору транспортування природного газу.

 

У разі надання даних за підписом іншої особи, яка не є керівником підприємства на дату подання юридичною особою вищевказаної інформації, просимо додатково надавати такі відомості (за підписом керівника юридичної особи):

 

1. Підписант є посадовою особою підприємства/юридичної особи на дату подання вищезазначеної інформації.

2. Уповноважена на подання вищевказаної інформації особа здійснює дії з надання необхідних відомостей, зазначаючи при цьому реквізити документа, згідно з яким підписант має право підпису (по можливості надавати скан-копію цього документа).

 

Імена файлів повинні містити перших 8 символів - ЄДРПОУ юридичної особи і 9-й – нижній символ підкреслення  (наприклад: 30019801_******.p7s).

 

З питань стосовно ЕЦП :

Соболь Роман Григорович 

(044) 461-23-71