live

Повідомлення про порядок електронної взаємодії та документообігу

До відома замовників послуг транспортування!


Інформуємо про те, що 10.07.2018  за підсумками первинної реєстрації, що здійснено на підставі підтверджених номінацій/реномінацій на липень 2018, через інформаційну платформу (на базі КАСК (SAP ERP) та веб-сайту Товариства) за допомогою електронної пошти iplatforma@utg.ua буде надіслано:
 

  • замовникам послуг транспортування  - Реєстри їх споживачів (починаючи з газового місяця, в якому буде запроваджено добове балансування;
  • операторам газорозподільних систем – наявну попередню інформацію про споживачів у їх зонах ліцензійної діяльності, які не увійшли до Реєстру жодного постачальника.


ПОСТАЧАЛЬНИКАМ

Якщо замовник послуг транспортування – постачальник, визначений у первинній реєстрації (крім постачальника із спеціальними обов'язками), не погоджується з закріпленим за ним споживачем або бажає встановити по такому споживачу певний період (періоди) постачання природного газу, він зобов'язаний не пізніше 25.07.2018 відмовитись від такого споживача або визначити період (періоди) постачання природного газу такому споживачу. Також, постачальник має право визначити по споживачу кінцеву дату постачання природного газу такому споживачу (з якої споживач буде виключений з Реєстру такого постачальника) та/або визначити періоди постачання природного газу такому споживачу. Кінцева дата постачання природного газу не може бути визначена постачальником раніше ніж через три дні (п'ять днів по споживачах, які належать до підприємств металургійної та хімічної промисловості) після дати внесення відповідної інформації.


ПОСТАЧАЛЬНИКАМ ПСО

Якщо для споживача відповідно до рішення Кабінету Міністрів України визначений постачальник із спеціальними обов'язками, на якого в установленому порядку покладені обов'язки постачати природний газ такому споживачу, такий постачальник буде зареєстрований за споживачем. У разі якщо постачальник із спеціальними обов'язками з причин заборгованості споживача (неналежних розрахунків) хоче відмовитись від фізичного постачання природного газу такому споживачу в певному періоді постачання, він повинен ініціювати заходи з припинення (обмеження) газопостачання такому споживачу відповідно до Правил постачання природного газу.


ОПЕРАТОРАМ ГРМ

Оператори газорозподільних систем  виходячи з інформації про споживачів, які не включені до Реєстрів постачальників при їх первинній реєстрації, зобов'язані протягом двох робочих днів з дати отримання відповідної інформації проінформувати таких споживачів про відсутність у них постачальника з певної дати та можливі для них наслідки і за необхідності розпочати заходи з припинення (обмеження) в установленому порядку газопостачання на об'єкти таких споживачів.


ПОРЯДОК ОБМІНУ ДАНИМИ

Обмін даними між замовниками послуг транспортування (в особі їх уповноважених представників) та оператором газотранспортної системи буде відбуватися через електронну пошту iplatforma@utg.ua та інтерфейс веб-додатку на веб-сайті за формами оператора газотранспортної системи, які в найкоротший строк будуть оприлюднені на веб-сайті Товариства.

Веб-додаток інформаційної платформи доступний веб-сайті Товариства цілодобово, сім днів на тиждень.

Для використання веб-додатку замовнику послуг транспортування необхідно подати повідомлення на створення облікового запису уповноважених осіб користувача платформи, що додається.


ФОРМАТ ОБМІНУ ДАНИМИ

З метою контролю цілісності і достовірності інформації, яка передається замовниками послуг транспортування в електронному вигляді, а також підтвердження її авторства під час обміну інформацією встановлено вимогу обов’язкового використання сертифікату електронного цифрового підпису, видані АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби (ІДД ДФС), та програмне забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» (Користувач АЦСК ІДД ДФС).


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ СЛУЖБИ ПІДТРИМКИ

Питання щодо електронної взаємодії та документообігу просимо надсилати на електронну пошту: iplatforma-sap@utg.ua.

Для отримання консультації служби підтримки з технічних питань просимо звертатися за телефоном: 044 461 20 78.

Години роботи: з понеділка по п’ятницю (за винятком святкових та неробочих днів) з 8:30 по 16:30.

 

Завантажити Додаток 1 «Повідомлення на створення (видалення або коригування) облікового запису уповноважених осіб користувача інформаційної платформи»