Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Прийом-передача природного газу в ПСГ та ануляція актів

 

ПРИЙОМ-ПЕРЕДАЧА ПРИРОДНОГО ГАЗУ В ПСГ

Супроводжуючий лист

Акт прийому-передачі природного газу в ПСГ

 

При направленні акту на узгодження просимо враховувати положення п. 2.13. діючого договору на зберігання (закачування, зберігання, відбір) природного газу «У випадку купівлі/продажу Замовником газу в ПСГ Замовник зобов'язується скласти акт приймання-передачі газу з продавцем/покупцем та протягом 10-ти днів з дати складання погодити цей акт з Виконавцем»

 

Прийом-передача оформлюються за умови наявності супроводжуючого листа від продавця. Лист повинен пройти офіційну реєстрацію.

 

Прийом-передача оформлюються лише за умови наявності у продавця та покупця договорів на зберігання з ПАТ «УКТРАНСГАЗ» на відповідний сезон, відсутності заборгованості за попередньо надані послуги із зберігання газу в ПСГ, відсутності дисбалансів природного газу, за умови дисципліни надання звітності згідно положень нормативних документів.

 

Постачальник не має права здійснювати операції з передачі іншому суб‘єкту господарювання природного газу, який є страховим запасом.

 

 

АНУЛЯЦІЯ АКТІВ

Супроводжуючий лист

Акт ануляції прийому-передачі природного газу в ПСГ

 

Ануляція акту прийому-передачі оформлюється за умови наявності супроводжуючого листа (лист повинен пройти офіційну реєстрацію) та за умови відсутності будь-якої заборгованості (за попередньо надані послуги зі зберігання, ненадання звітів та/ або документів, що повинні надаватись в ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» згідно діючого законодавства, відсутність дисбалансів та/ або інших невирішених питань).

 

 

З питань узгодження обсягів приймання-передачі та/ або створення страхового запасу газу звертатись:

Стрекаловська Наталія Йосипівна (заст. нач. відділу) 

тел.: (044)461-23-90, 21-08, e-mail: strekalovs-ni@utg.ua

 

З питань документального оформлення звертатись:

Малицький Роман Євгенович:

тел.: (044)461-21-08, e-mail: malitckiy-re@utg.ua

 
 
Повернутись до сторінки ДИСПЕТЧИНГ: ЗБЕРІГАННЯ ГАЗУ