Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Балансування

НАДАННЯ ПОСЛУГ БАЛАНСУВАННЯ

 

Послуги балансування надаються щомісячно відповідно до положень Кодексу ГТС та Договору транспортування природного газу.

 

Відповідно до розділу IX Договору транспортування природного газу у разі виникнення у Замовника послуг транспортування негативного місячного небалансу та неврегулювання ним негативного місячного небалансу відповідно до Кодексу в строк до дванадцятого числа місяця, наступного за газовим місяцем, Замовник зобов’язаний сплатити Оператору за послуги балансування.

 

Негативний місячний небаланс Замовника визначається відповідно до Кодексу.

 

Вартість послуг балансування за газовий місяць визначається на підставі даних про негативний місячний небаланс Замовника за формулою

Вбалансування= БЦГ × К × QБГ ,

де

БЦГ – базова ціна газу;

QБГ  – обсяг негативного місячного небалансу замовника послуг транспортування;

К – коефіцієнт компенсації, що дорівнює 1,2. При розмірі небалансу до 5 % від обсягу природного газу, відібраного з газотранспортної системи, застосовується коефіцієнт, що дорівнює 1.

 

Послуги балансування оформлюються одностороннім актом за підписом Оператора на весь обсяг негативного місячного небалансу, неврегульованого Замовником відповідно до Кодексу та розділу IX Договору.

 

Замовник, зобов'язаний здійснити оплату у строк, що не перевищує 5 (п'яти) банківських днів з дати отримання на електронну адресу розрахунку вартості послуг та рахунку-фактури.

 

Контакти

щодо оформлення актів надання послуг балансування, виставлення рахунків

Куцелім Агнета Олександрівна

тел. (044) 461-28-15

e-mail: kutcelim-aa@utg.ua