Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

СТАНЧАК Павел Юзеф

Член Правління АТ «Укртрансгаз», генеральній директор філії «Оператор ГТС України»

Відповідає за роботу філії «Оператор ГТС України» та проведення анбандлінгу – відокремлення діяльності з транспортування газу, згідно вимог Третього Енергетичного пакету. Понад 25 років працює в галузі транспортування, розподілу та зберігання газу.

 

Здобув інженерно-технічну освіту в Варшавському технологічному університеті та Головному торговельному інституті (Варшава). Отримав ступінь МВА у Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського (Варшава).

 

У 2003-2004 роках в польській компанії PGNiG він відповідав за відокремлення функції оператора газотранспортної системи та утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System S.A.

 

У 2004-2008 роках працював на посаді технічного директора – члена правління оператора польської ГТС Gaz-System S.A, де відповідав за розробку та виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

 

Протягом останніх п’яти років до призначення в АТ «Укртрансгаз» займав керівні посади в компанії PGNiG Technologie S.A. (Кросно, Польща).