Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

ФЕДОРОВА Тетяна Володимирівна

Член правління АТ «Укртрансгаз»

Відповідає за загальне юридичне забезпечення, правовий захист інтересів та здійснює методичне керівництво правовою роботою компанії. Має більш ніж 17-річний досвід юридичної практики. 

У 2001 році отримала освіту в  Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Правознавство».

 

Кар’єрний старт відбувся в 2001 році з посади юридичного радника в компанії «Голден Телеком».

 

У 2006-2012 роках працювала в ТОВ «Райфайзен Лізінг Аваль» спочатку головним юристом, а згодом начальником юридичного відділу.

 

У 2012-2015 роках працювала начальником управління примусового стягнення департаменту проблемних кредитів в ПАТ «Райфайзен Банк Аваль».

 

У 2015 році розпочала досвід в нафтогазовій галузі – в Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України», де працювала на посаді начальника управління судової роботи юридичного департаменту, а потім обіймала посаду заступника начальника департаменту з судової роботи юридичного департаменту.

 

З березня 2017 року – директор з юридичних питань ПАТ «УКРТРАНСГАЗ». З листопада 2017 року – член правління АТ «Укртрансгаз».