Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Філії

До складу АТ «Укртрансгаз» входить 13 філій, виробничі об’єкти яких знаходяться в усіх областях України, та Представництво в Словацькій республіці.

 

Філія "Оператор ГТС України"

Цій філії підпорядковуються регіональні управління магістральних газопроводів (УМГ): 

Філія УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"

Філія УМГ "ХАРКІВТРАНСГАЗ"

Філія УМГ "ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ"

Філія УМГ "ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ"

 

Філія "Оператор ПСГ України"

 

Сервісні філії

Філія "Будівельно-монтажна фірма "УКРГАЗПРОМБУД" – здійснює будівництво і ремонт магістральних газопроводів, будівництво та облаштування газових родовищ і свердловин.

 

Філія "Виробниче ремонтно-технічне підприємство (ВРТП) "УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС" – виконує комплексне сервісне технічне обслуговування газоперекачувального, енергетичного та іншого обладнання, приладів і систем компресорних станцій.

 

Філія «Управління «УКРГАЗТЕХЗВ`ЯЗОК» – надає послуги з технологічного зв’язку.

 

Філія «Дирекція з будівництва та реконструкції ГТС» - здійснює управління проектами капітальних інвестицій. 

 

Філія "Науково-виробничий центр технічної діагностики (НВЦТД) "ТЕХДІАГАЗ" – здійснює діагностування, атестування і сертифікацію основного та допоміжного обладнання.

 

Філія «Науково-дослідний інститут транспорту газу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» – виконує науково-дослідні роботи для науково-технічного забезпечення транспортування, зберігання та постачання природного газу.

 

Філія «АГРОГАЗ» – основними напрямками діяльності філії є вирощування, переробка та реалізація продукції сільського господарства.

 

Представництво ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» в Словацькій Республіці.