Ми транспортуємо і зберігаємо енергію незалежності
live

Філії

До складу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» входить 13 філій, виробничі об’єкти яких знаходяться в усіх областях України, та Представництво ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" в Словацькій республіці.

 

1. «Оператор газотранспортної системи України»

 

П`ять управлінь магістральних газопроводів (УМГ): 

2. «КИЇВТРАНСГАЗ»,

3. «ХАРКІВТРАНСГАЗ»,

4. «ЛЬВІВТРАНСГАЗ»,

5. «ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ»,

6. «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ»,

які здійснюють транспортування газу. Всі газотранспортні управління, за винятком УМГ «ЧЕРКАСИТРАНСГАЗ», мають у своєму складі підземні сховища газу (ПСГ).

 

7. Будівельно-монтажна фірма «УКРГАЗПРОМБУД» – здійснює будівництво і ремонт магістральних газопроводів, будівництво та облаштування газових родовищ і свердловин, будівництво житла.

 

8. Виробниче ремонтно-технічне підприємство (ВРТП) «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС» – виконує комплексне сервісне технічне обслуговування газоперекачувального, енергетичного та іншого обладнання, приладів і систем компресорних станцій (КС).

 

9. Філія «Управління «УКРГАЗТЕХЗВ`ЯЗОК» – надає послуги з технологічного зв’язку.

 

10. «Дирекція з будівництва та реконструкції ГТС».

 

11. Науково-виробничий центр технічної діагностики (НВЦТД) «ТЕХДІАГАЗ» – здійснює діагностування, атестування і сертифікацію основного та допоміжного обладнання.

 

12. Філія «Науково-дослідний інститут транспорту газу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» – виконує науково-дослідні роботи для науково-технічного забезпечення транспортування, зберігання та постачання природного газу.

 

13. «АГРОГАЗ» – основними напрямками діяльності філії є вирощування, переробка та реалізація продукції сільського господарства.

 

14. Представництво ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» в Словацькій Республіці.